Radosław Zaręba
Starszy Doradca ds. Inwestycji; EFG®

Oddział: Wrocław, Poznań
email: radoslaw.zareba@szkolainwestowania.pl
Tel: 793 023 688

W pracy i w życiu dążę do ciągłego doskonalenia się. Poszerzanie swojej wiedzy ekonomicznej oraz podnoszenie swoich umiejętności traktuję priorytetowo, aby móc jak najlepiej przekazać wiedzę swoim klientom. Z moją pomocą każdy kto chce kontrolować swoje finanse, podejmie nie tylko dobre, ale i świadome decyzje. Poprzez rzetelną opiekę i serwis inwestorzy czują się bezpiecznie w trakcie dążenia do realizacji swoich celów.

Doświadczenie i kompetencje

 • Doświadczenie w inwestowaniu w akcje na GPW w Warszawie, fundusze inwestycyjne, ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe i inwestycje alternatywne
 • Kierownik zespołu Doradców w Szkole Inwestowania od maja 2013
 • W Szkole Inwestowania od listopada 2010
 • Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych
 • Wielokrotny lider i uczestnik projektów o charakterze międzynarodowym

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • Certyfikat Europejskiej Akademii Planowania Finansowego – European Financial Guide EFG®
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (Finanse i Rachunkowość)
 • Politechnika Wrocławska (Automatyka i Robotyka)
 • „The Finance of Retirement & Pensions”, Online Course, Stanford University (11.2013 – 01.2014)
 • „Ekonomia Wokół Nas”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (71 godzin, 12.2010)
 • „Grosz do grosza, czyli jak inwestować”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (01.2011)
 • „Świat Finansów”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (03.2011)
 • „Papiery wartościowe oraz systemy ich rozliczania i rozrachunku”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (12.2011)
 • „Bankowość”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (04.2013)
 • „Fundusze inwestycyjne – wiedza dla każdego”, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami (05.2012)
 • „Kurs tradera międzynarodowych rynków finansowych”, Teletrade (03.2012)

Publikacje i dodatkowe osiągnięcia

Zainteresowania

Szachy, tenis ziemny, pływanie, piłka nożna. Rozwój osobisty i niezależność finansowa.

Referencje

Zobacz referencje na GoldenLine

Zagraj ze mną swoją najlepszą finansową partię szachów!

 

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Regulamin.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Kamila Zyzak

  Bardzo rzetelny i kompetentny doradca, do tego bardzo miły i zawsze chętny do pomocy. Bardzo cenię Pana Radka za niezwykłą cierpliwość i wyrozumiałość dla moich pomysłów 🙂 Podchodzi indywidualnie do klienta i można liczyć na odpowiedni dobór inwestycji według własnych możliwości. Zawsze szybki telefoniczny lub E-mailowy. Bardzo polecam Pana Radka.

 2. Dawid B

  Bardzo rzetelny i kompetentny doradca. Cenię sobie doradztwo, kontakt, cierpliwość i zrozumiałość w Panu Radku. Podchodzi indywidualnie do klienta i można liczyć na odpowiedni dobór inwestycji według własnej skali rentowności. Zawsze szybki i konkretny kontakt e-mailowy i telefoniczny. Tak oceniam dwuletni kontakt z Tym doradcą. Liczę na dalszą Miłą współpracę. Bardzo polecam Pana Radka.

 3. Kacper P

  Ogromnie się cieszę, że po długim szukaniu pomocy w zarządzaniu inwestycjami trafiłem w końcu na Radka – jest on dokładnie takim doradcą jakiego potrzebowałem. Nie tylko znajduje inwestycje odpowiadające moim wymaganiom, ale także potrafi szczegółowo i przestępnym językiem wyjaśnić jak one działają i pracują. Solidna (i profesjonalna) współpraca trwa już kolejny rok co jest najlepszym dowodem zaufania.

 4. Idalia Jur

  To za co najbardziej cenię Pana Radosława to cierpliwość i rzetelne podejście do pracy. Widać, że na przestrzeni lat ciągle uzupełnia swoją wiedze i swoje kompetencje. Cieszę się, że mogę z nim współpracować, gdyż dzięki temu wiem, że moje pieniądze są bezpieczne 🙂

 5. Michał Zyzak

  Bardzo solidny i kulturalny doradca. Szczerze polecam Pana Radosława gdyż jest kompetentny i budzi zaufanie. Potrafi wyjaśniać problemy ekonomiczne w jasny i przystępny sposób co jest dla mnie szczególnie istotne.

 6. Sybilla Pociejowska

  Pan Radosław Zaręba jest osobą kompetentną, o wysokiej kulturze osobistej. Jasno i rzeczowo wyjaśnia interesujące kwestie. Umie słuchać klienta i odpowiednio dopasować produkty finansowe do potrzeb danej osoby.

 7. Joanna Zaręba

  Potrzebujesz rzetelnej opinii na temat swoich finansów, popartej wiedzą i doświadczeniem oraz propozycji co można by było zmienić, aby było jeszcze lepiej? Zwróć się do Radka Zaręby. To osoba z pasją, na której zawsze możesz polegać. Zdolności analityczne i komunikacyjne, a także cierpliwość, sprawiają, że współpraca z tym doradcą jest czystą przyjemnością. Nawet jeśli jest się jego upartą młodszą siostrą 🙂

 8. Beata Bassara

  Profesjonalizm w każdym calu. Radka wyróżnia przede wszystkim umiejętność słuchania. Dobiera rozwiązania idealne, zgodne z potrzebą. Zna się na tym co robi jak mało kto. Pracuje z pasją i zaangażowaniem. Posiada ogromną wiedzę na temat inwestycji. Można na niego liczyć również poza biurem.

 9. Marta i Michał

  Szczerze polecamy współpracę z Panem Radkiem. Możemy bez obaw lokować nasz kapitał według jego sugestii, zawsze dobierze dla nas odpowiedni produkt. Pan Radek jest naszym doradca już od kilku lat i nigdy nie było z niczym najmniejszych problemów. Zawsze z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, a współpraca z nim to na prawdę czysta przyjemność. Dziękujemy 🙂

 10. Tomasz Franczyk

  Bardzo profesjonalne tj. rzeczowe, z odpowiednim wyczuciem i taktem podejście do inwestora. Dobrze się współpracuje z takimi osobami jak Pan Radek. Po kilku latach przygód z różnymi doradcami, w końcu jest osoba, której jestem w stanie powierzyć długoterminowe doradztwo finansowe.

 11. Natalia Caban

  Bardzo cenię sobie współpracę z p.Radkiem, w bardzo przystępny sposób potrafi wyjaśnić wszystkie zagadnienia związane z finansami. Widać, że bardzo angażuje się w pomoc drugiej osobie. Nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z umówieniem się na kolejne spotkanie, serdecznie polecam współpracę

 12. Marta i Jacek

  Polecamy Radka, jako doradcę:) Do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zawsze bez problemu znajduje dla nas czas i rzetelnie przygotowuje się do spotkań. Z anielską cierpliwością i dokładnością objaśnia produkty, które dobiera zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Współpracujemy z Radkiem zaledwie kilka miesięcy, ale z czystym sumieniem możemy go polecić! 🙂

 13. Robert Krzesaj

  Pan Radek jest kompetentnym, rzetelnym i godnym polecenia doradcą finansowym. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, każdego klienta traktuje indywidualnie i czuje się odpowiedzialny za swoje porady, jakby inwestował własne pieniądze. Potrafi cierpliwie i w sposób łatwy do przyswojenia wytłumaczyć tajniki inwestowania. Po każdym spotkaniu z panem Radkiem czuję, że rozumiem więcej z zakresu dysponowania swoim kapitałem oraz jestem w stanie podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Zdecydowanie polecam!

 14. Wojciech Krawczyk

  Szczerze mogę zarekomendować Pana Radosława jako zaufanego doradcę. Wysokie kompetencje, nienaganna kultura osobista i ludzka życzliwość to cechy, które go wyróżniają. Doskonale potrafi zrozumieć oczekiwania klienta i w prosty, poukładany sposób wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Widać, że ta praca jest dla niego pasją, a myślę, że to jest najważniejsze.

 15. Wojtek Ceglarek

  Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentną osobę w sferze finansów i serdecznie polecam planowanie swojego portfela inwestycyjnego razem z Panem Radkiem. Swoją fachową wiedzą potrafił mnie wprowadzić w świat ekonomii i zarządzania zgromadzonym kapitałem. Konsultacje odbywają się w przyjaznej atmosferze oraz są indywidualnie dopasowane do moich potrzeb. Liczę na dalszą owocną współpracę i raz jeszcze polecam!

 16. Sylwia Korcz

  Konsultacje z panem Radkiem Zarębą to czysta przyjemność. Jest osobą kompetentną, rzetelną oraz potrafiącą w łatwy i przyswajalny sposób wytłumaczyć tajniki inwestowania. Poza tym cechuje go otwartość, życzliwość oraz komunikatywność. Cierpliwie tłumaczy krok po kroku szczegóły poszczególnych inwestycji. Jest tez bardzo elastyczny jeżeli chodzi o miejsce i godzinę spotkań. Jak najbardziej polecam. Jesteśmy z mężem w 100% zadowoleni z współpracy z Panem Radkiem.

 17. Taja Jurczyszyn

  Zdecydowanie polecam tego doradcę, ma dużą wiedzę, zaangażowanie w to czym się zajmuję. Widać że lubi swoją pracę. Klienta traktuje z szacunkiem. Pomógł dobrać mi produkty inwestycyjne zgodne z moimi możliwościami.

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Saturn TFI (PSF)

Inne Dokumenty Saturn TFI

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Saturn TFI (EPEF)

Inne Dokumenty Saturn TFI

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Implus

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Asy Obligacji

Inne Dokumenty Open Life

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 


   

  CLOSE

   

  Informacje

  Dokumenty

   


    

   CLOSE

    

   Informacje

   Dokumenty

     

    CLOSE

     

    Informacje

    Dokumenty

      

     CLOSE

      

     Informacje

     Dokumenty

      Anthony Robbins

     Millions and Dragons

     Success & Change

      

     Procedura Sprzedazy Szkoleń Mateusza Grzesiaka

      

     CLOSE

      

     Informacje

     Dokumenty

      


       

      CLOSE
      Pobierz materiały dla - Arkley II

       

      Informacje

      Dokumenty

       

      Emisja Obligacji Serii C została zakończona 30 kwietnia 2015.
      Ogłoszenie kolejnej emisji już wkrótce!

       

      CLOSE

      Myślisz o inwestycji?

      Skontaktuj się z nami!

      x

      Zadzwoń, wyślij SMS o treści "INWESTYCJA"
      pod numer 786 843 743,

      Skontaktujemy się z Tobą w 24 h.