Contact Form Shortcode Error: Using shorcode attributes requires the PHP sessions setting to be enabled on the Advanced tab in form settings.

Wojciech Kosiński
Starszy Doradca ds. Inwestycji

Oddział: Poznań
email: wojciech.kosinski@szkolainwestowania.pl
Tel663 841 453

Doświadczenie i kompetencje

 • Trener – od kwietnia 2013 roku
 • Doradca ds. Inwestycji – od lutego 2012 roku
 • Inwestor indywidualny na rynku kapitałowym i alternatywnym – od maja 2005 roku.
 • Doświadczenie w inwestowaniu w akcje na GPW w Warszawie, obligacje skarbowe i korporacyjne, fundusze inwestycyjne (FIO, SFIO, FIZ), ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, certyfikaty strukturyzowane, złoto fizyczne, alkohole inwestycyjne.

Wykształcenie i certyfikaty

 • 10.2005 r. – 02.2011 r. – Studia Magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, kierunek: Rachunkowość i Doradztwo Finansowe,
  Praca dyplomowa pt.: „Rozwój rynku produktów strukturyzowanych w Polsce”
 • 10.2007 r. – 06.2010 r. – Członek oraz zastępca przewodniczącego Koła Naukowego Finansów i Rachunkowości „Finansista„, działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Wydziale Ekonomii Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze
 • Udział z wyróżnieniem w konferencjach i sympozjach naukowych:
  • Studencka Konferencja Naukowa pt. „Tendencje rozwoju polskiego rynku finansowego”- wygłoszenie referatu pt. „Rozwój sektora kapitału wysokiego ryzyka Private Equity/Venture Capital” (Karpacz – grudzień 2007 rok),
  • III Studenckie Sympozjum Naukowe na temat „Finanse i rachunkowość – wczoraj, dziś, jutro”- wygłoszenie referatu pt. „Produkty strukturyzowane – jako innowacyjne depozyty bankowe o wysokim potencjale wzrostu” – zajęcie drugiego miejsca (Brunów – grudzień 2008 rok),
  • IV Studenckie Sympozjum Naukowe na temat „Finanse i rachunkowość w dobie kryzysu”- wygłoszenie referatu pt. „Private banking na rynku usług finansowych w Polsce – kierunki i perspektywy rozwoju” – zajęcie pierwszego miejsca (Szklarska Poręba – grudzień 2009 rok)
 • 03.2009 r. – 06.2009 r. – Rachunkowość wspomagana komputerowo na przykładzie systemu FK SYMFONIA, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział we Wrocławiu

Zainteresowania

Makroekonomia, rynki finansowe, inwestycje kapitałowe i alternatywne, film, muzyka, fotografia czarno-biała, podróże, kolarstwo szosowe, snowboard, tenis.

Publikacje

Najpierw płać sobie! Czyli zasada 10%

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Damian

  Jako doradca Pan Wojciech jest bardzo profesjonalny, posiada dużą wiedzę. Potrafi cierpliwie i zrozumiale tłumaczyć wszelkie zawiłości produktów finansowych i zawsze stara się poznać potrzeby klienta, po to by zaproponować mu optymalne rozwiązania. Poza tym jest osobą elegancką i ciepłą a podczas spotkań z nim można w miłej atmosferze pogłębić swoją wiedzę inwestycyjną. Tym, którzy chcą podążać drogą ku rentierstwu polecam zdecydowanie konsultacje z Panem Wojciechem.

 2. Kamil

  Człowiek ze zdrowym podejściem do życia. Profesjonalny mimo młodego wieku. Zna się na finansach i wie jak o nie zadbać na przyszłość. Polecam każdemu.

 3. Jacek Malak

  Pana Wojciecha cechuje ogromny profesjonalizm, rzetelność oraz fachowe podejście do każdego klienta. Przekazane wskazówki oraz rady są bardzo cenne. Gorąco polecam każdemu.

 4. Jan Lis

  Bardzo dziękuje za wszelki wskazówki spokojnie z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. POZDRAWIAM

 5. Kasia S

  Pan Wojciech w sposob jasny i zrozumiały wyjaśnia podstawy inwestowania. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo profesjonalne konsultacje. Polecam

 6. Karolina Kołodziej

  Konsultacja na bardzo wysokim jak i zarazem wyluzowanym poziomie, przemiły Pan doradca. Rozmowy zrozumiałe, trafne w każdym calu i dostosowane do potrzeb każdego z osobna. Polecam i dziękuję za spotkanie. Pozdrawiam Serdecznie.

 7. Piotr Czaja

  Bardzo dobry doradca, który w sposób zrozumiały przekazuje swoją wiedzę i informacje. Zaczynając od podstaw inwestowania uświadomił mnie od czego zacząć, co jest dla mnie najlepszym i najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Potrafi dobrze dopasować do każdej osoby plan oszczędzania oraz infestowania. Bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam.

 8. Malwina T

  Polecam konsultacje z Panem Wojciechem: na jednym spotkaniu można uzyskać bezcenną wiedzę, porady a także od razu zacząć inwestować!

 9. Malwina T

  Polecam konsultacje z Panem Wojciechem: na jednym spotkaniu można zdobyć bezcenną wiedzę, porady a także od razu zacząć inwestować!

 10. Jolanta G.

  Konsultacje prowadzone rzetelnie, profesjonalnie i z dużym wyczuciem. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam.

 11. Szymon K.

  Polecam Pana Wojciecha jako osobę kompetentną i potrafiącą odpowiedzieć na wiele pytań związanych z finansami.
  Pan Wojciech nie jest osobą namolną oraz potrafi znaleźć czas w swym napiętym harmonogramie dnia

 12. Jakub Ś.

  Pana Wojciecha cechuje rzeczowe podejście, cierpliwość, zangażowanie i profesjonalizm. Polecam.

 13. Marta

  Po odbyciu spotkań z Panem Wojciechem mogę je podsumować tylko tak
  „Warto spotykać w życiu ludzi z pasją.
  Pasją, która nie tylko inspiruje,
  ale również pomaga żyć,
  czyniąc to nasze życie
  o wiele ciekawszym doświadczeniem.”
  Zdecydowanie POLECAM!

 14. Andrzej S.

  Konsultacje z Panem Wojciechem Kosińskim oceniam na bardzo wysokim poziomie. Każda osoba może dobrać sobie plan oszczędzania według swych możliwości finansowych. Zachęcam i polecam do skorzystania z takich konsultacji finansowych.

 15. BP

  Konsultacje biznesowe Pana Wojciecha Kosińskiego stały na wysokim merytorycznym poziomie i co w moim odczuciu również ważne, prowadzone były dynamicznie i z dużym zaangażowaniem. Zachęcam do skorzystania z porad.

 16. Jarosław K

  Konsultacje na najwyższym poziomie a co najważniejsze bez żadnych nacisków. Każdy indywidualnie decyduje ile i kiedy chce oszczędzać. Myślę, że każdy kto myśli poważnie o swoich finansach powinien skorzystać z takich konsultacji.

 17. Dominik K

  Bardzo uprzejmy i wyjaśniający każdy szczegół doradca finansowy. Zachęcam do spotkania i korzystania z porad finansowych.

 18. Joanna

  Profesjonalista w każdym calu

  Joanna

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: