Contact Form Shortcode Error: Using shorcode attributes requires the PHP sessions setting to be enabled on the Advanced tab in form settings.

Tomasz Krzysztof Żubrycki
Starszy Doradca ds. Inwestycji

Oddział: Warszawa
email: tomasz.zubrycki@szkolainwestowania.pl
Tel888 019 938

Profil zawodowy

Jestem Doradcą ds. Inwestycji w Szkole Inwestowania, oraz Inwestorem Indywidualnym z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych.

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • od 2010 r. – Psychologia, studia magisterskie, Uniwersytet Wrocławski
 • od 2008 r. – Analityk giełdowy; Związek Maklerów i Doradców
 • 2008 r. – Advanced Dynamic Trading Strategies Course – Robert Miner – World Champion of Futures Trading
 • 1994 r. – 1999 r. – Zarządzanie i Marketing, studia magisterskie, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Uniwersytet Wrocławski

Zainteresowania

Psychologia inwestowania, a w szczególności inklinacje behawioralne inwestora giełdowego.

Autor E-booka „Psychologia Inwestowania”, w którym opisuje skłonności ludzkiego umysłu ograniczające możliwość podejmowania trafnych decyzji inwestycyjnych oraz podpowiada jak wykorzystać swój mózg, aby osiągnąć sukces w pomnażaniu kapitału.

Artykuły

Jak zarabiać dzięki sekurytyzacji?

Publikacje

ebook-psychologia-inwestowania-tomasz-zubrycki

UMÓW ZE MNĄ SPOTKANIE! Wypełnij poniższy formularz:

Oddzwonię, aby ustalić dogodny termin i przygotować się do spotkania:

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Andrzej Kulis

  Z Panem Tomaszem współpracujemy od roku. Pan Tomasz to konkretny doradca. Dokładnie wyjaśnia każdy produkt, do tego cechuje się ogromną wiedzą z zakresu inwestycji i finansów, godny polecenia. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Barbara i Jerzy Pawłowscy

  Jesteśmy zadowoleni z obsługi jaką oferuje nam pan Tomasz, zarówno jeśli chodzi o wysłuchanie naszych potrzeb, z doradztwa w wyborze produktu, jak i z opieki w trakcie trwania inwestycji.

 3. Witold Donhoffner

  Z Panem Tomaszem współpracujemy już od ponad czterech lat. Przez cały ten czas jesteśmy w stałym kontakcie. Zawsze mogę liczyć na interesujące propozycje inwestycyjne, rzetelne porady i wyczerpujące odpowiedzi na pytania czy wątpliwości .Inicjowane przez Pana Tomasza tematy są trafnie dobrane w ramach moich preferencji . W ostatnim czasie zakończyła się z bardzo dobrym wynikiem jedna z inwestycji a bieżące przynoszą odsetki wypłacane w terminie i w deklarowanej wysokości .Dziękując Panu Tomaszowi za dotychczasowe efekty liczę na dalszą bardzo dobrą współpracę.

 4. Jarek Mikoda

  Pan Tomasz to prawdziwy profesjonalista, który potrafi fachowo doradzić i przekazać rzetelne informacje w przystępny sposób. Duży plus za konkretne podejście do tematu. Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem.

 5. Marcin Wnuk, analityk

  Ciekawe spotkanie które pozwala na rewizję własnych poglądów na temat oszczędzania i inwestowania. Pan Tomasz w przystępny sposób opowiada o drodze, którą trzeba przejść dążąc do upożądkowania własnych finansów czy docelowo rentierstwa.

  Zdecydowanie polecam.

 6. Andrzej Krzysztoń

  Krótkie i rzeczowe spotaknie na temat budowania wolności finasowej z perspektywy tu i teraz. Szkoda, że nie odbyłe go kilka lat remu, moze uniknąłby kilku kosztownych pomyłek. Gorąco polecam.

 7. Anna Chabasińska

  Jeśli chcecie Państwo rozwinąć specjalistyczną wiedzę z zakresu finansów, oczekując jednocześnie przystępnej, obrazowej, a zarazem profesjonalnej formy jej przekazania, polecam Pana Tomasza. Dziękuję jeszcze raz za owocnie spędzony czas u Państwa. Pozdrawiam

 8. Zbigniew Nowak politolog

  Pan Tomasz w sposób bardzo profesjonalny i przystępny przekazuje specjalistyczną wiedzę z zakresu finansów, wprowadza w arkana biznesu i, co ważne, uczy racjonalnie myśleć o swoich inwestycjach. Można z nim też skonsultować własne pomysły na dobry interes. Gorąco polecam Zbigniew Nowak

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: