Contact Form Shortcode Error: Using shorcode attributes requires the PHP sessions setting to be enabled on the Advanced tab in form settings.

Damian Cichomski
Starszy Doradca ds. Inwestycji

Oddział: Poznań
email: damian.cichomski@szkolainwestowania.pl
Tel: 724 844 062

 

Przebieg kariery zawodowej

 • od 2012 r. – Starszy Doradca ds. Inwestycji Szkoły Inwestowania. Wsparcie Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.
 • od 2008 r. – Inwestor Indywidualny

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • 2008 – 2013 r. Studia Finanse i Rachunkowość – Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Specjalizacja : rynki finansowe, praca dyplomowa „modele wycena wartości spółek giełdowych”
 • 2011 r. Zakończony certyfikatem kurs na Maklera Papierów Wartościowych
 • od 2008 r. liczne kursy, szkolenia oraz seminaria z zakresu inwestycji kapitałowych, alternatywnych, planowania finansów, strategii inwestycyjnych.

Zainteresowania

 • Inwestycje kapitałowe, w szczególności rynek instrumentów udziałowych oraz dłużnych. Aktywne inwestowanie od 2008 r.
 • Analiza techniczna rynków finansowych z praktycznym zastosowaniem w strategiach inwestycyjnych
 • Analiza ryzyka inwestycyjnego
 • Książki, literatura branży biznes/finanse
 • Turystyka, rower, pływanie.

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Rafał Korcz

  Współpracuję z p.Damianem od 2 lat. Z całą odpowiedzialnością i szczerze polecam. Posiada szeroką wiedzę na temat rynków kapitałowych. Potrafi prosto i dokładnie wytłumaczyć zawiłości każdej inwestycji. Cierpliwy, życzliwy i zawsze dostępny. Taki doradca, to rzadkość. Bardzo się cieszę, że mamy okazję współpracować. POLECAM !!

 2. Filip Giebel

  Z cala odpowiedzialnoscia polecam Pana Damiana jako fachowa pomoc przy inwestowaniu. Jest osoba kompetentna, potrafi w sposob prosty wyjasnic mechanizmy inwestycyjne, znajdzie odpowiedni instrument finansowy dla najbardziej wymagajacego klienta.

 3. Piotr Garstka

  Pan Damian jest bardzo dużym profesjonalistą w tym co robi. Nie było pytania na które bym nie otrzymał wyczerpującej odpowiedzi. Potrafi wytłumaczyć mechanizmy inwestowania, zarabiania i całego rynku pracy pieniądza. Gorąco polecam każdemu kto chce coś zrobić ze swoimi pieniędzmi. Oby każdy kto wykonuje swoją pracę był tak kompetentny i obeznany w swojej dziedzinie jak pan Damian. Bardzo dziękujemy Panie Damianie za pomoc. Zachęcam do kontaktu z tym doradcą. Pozdrawiam

 4. Ania

  Polecam spotkanie z Panem Damianem, przede wszystkim wiedza oraz umiejętność przekazania jej w odpowiedni sposób. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

 5. Jarosław W.

  Tą drogą chciałbym podziękować panu Damianowi za poświęcony czas i przede wszystkim zaangażowanie. Uważam, że jest pan bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i mentalnie do roli doradcy. Z całą pewnością mogę polecić pana innym osobom poszukującym nowych możliwości inwestowania swoich pieniędzy.

 6. Wojciech M.Ławreszuk

  Leonardo da Vinci wszystkiego co związane z finansami, inwestycjami, funduszami etc.:

 7. Karol Mazurowski

  Jestem bardzo zadowolony ze spotkania z panem Damianem. Długo i cierpliwie tłumaczył zawiłości rynków kapitałowych. Sympatyczny i kontaktowy. Jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie.
  Polecam doradcę 🙂

 8. Marcin Kolasiński

  Mimo dużych wymagań klienta Pan Damian kompetentnie udziela odpowiedzi na zadane mu pytania, dostosowując odpowiedź w sposób zrozumiały dla początkującego inwestora. Ponadto prezentuje swoją osobą dużą wiedzę w swoim zakresie budując tym samym profesjonalizm.

 9. Agata Błaszczyk

  Inwestujemy od ponad roku na „własną rękę” i mogło być lepiej gdyby Pan Damian pojawił się już na początku naszego inwestowania. Pan Damian to sympatyczny i cierpliwy doradca, odpowiadający na nasze częste i „męczące” pytania zwłaszcza na pierwszym spotkaniu. Na kolejnym już spotkaniu doszło do rzeczowych decyzji, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości. Dziękujemy.

 10. Mikołaj

  Profesjonalne podejście do klienta dopasowane odpowiednio do jego potrzeb, oczekiwań i celu. Serdecznie Polecam!

 11. Kacper Jabłoński

  Serdecznie polecam Pana Damiana jako doradcę inwestycyjnego, wiedza z zakresu finansów oraz umiejętność jej przekazania to najważniejsze jego atuty

 12. Arkadiusz Dąbek

  Pan Damian to osoba bez wątpienia znająca się na swoim fachu. Chęć pomocy innym oraz stoickie podejście w kwestii edukacji to bez wątpienia wizytówka tego Pana. Zdecydowanie polecam!

 13. Marcin Piekarski

  Współpracuję z Panem Damianem już od pół roku, jestem bardzo zadowolony z jego porad. Jako doradca jest kompetentny i profesjonalny w zakresie finansów. Mogę na nim polegać, jest bardzo pomocny i dostępny co jest bardzo ważne.

 14. Łukasz Gierz

  Kompetentny i rzeczowy doradca. Przejrzyście wyjaśnia właściwości poszczególnych produktów i odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Szczerze polecam jako doradcę finansowego.

 15. Grzegorz Łabenda

  Szczerze polecam. Doskonały doradca, właściwy człowiek na właściwym miejscu. W bardzo przejrzysty sposób tłumaczy właściwości poszczególnych produktów i narzędzi. Pan Damian jest człowiekiem o rozległej wiedzy w temacie inwestycji i pomnażania pieniędzy.Zdecydowanie polecam jako doradcę finansowego.

 16. Michał Gulbinowicz

  Na wstępie chciałbym podziękować panu Damianowi za spotkanie i poświęcony czas, który na pewno w przyszłości zaprocentuje. Pan Damian jest bardzo rzetelnym doradcą, który w łatwy i prosty sposób potrafi wyjaśnić nasze wątpliwości w sferze finansów. Czas spędzony na rozmowie przebiegł bardzo sympatycznie dlatego polecam doradztwo ze strony pana Damiana.

 17. Mikołaj Dziamski

  Bardzo polecam spotkanie z Panem Damianem. W mojej ocenie było ono bardzo owocne gdyż pozwoliło mi spojrzeć szerzej na rynek dostępnych instrumentów finansowych i zachęciło do podjęcia prób bardziej efektywnego i przemyślanego zarządzania swoimi finansami w celu uzyskania jak największych korzyści.w przyszłości. Podczas spotkania Pan Damian cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości i co najważniejsze bardzo szybko przygotował projekt portfela inwestycyjnego odpowiadający moim potrzebom i oczekiwaniom.

 18. Magdalena Winiarska

  Współpraca z panem Damianem to sama przyjemność. Posiada dużą wiedzę i potrafi ją w prosty sposób przekazać. Jest przy tym osobą miłą, punktualną i godną zaufania. Serdecznie polecam

 19. Anna Wawrzyniak

  Dziękuję za czas poświęcony na wyczerpujące wyjaśnienie zagadnień związanych z inwestowaniem. Polecam pana Damiana jako cierpliwego i profesjonalnego doradcę finansowego. Fascynacja tematami zawodowymi godna pozazdroszczenia!

 20. Bartosz Hudak

  Polecam serdecznie pana Damiana jako doradcę. Cechuje go bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, wysoka kultura osobista i umiejętność przystępnego przekazania posiadanej wiedzy. Jestem przekonany, że z jego pomocą nieraz jeszcze podejmę właściwe decyzje inwestycyjne. Dziękuję za poświęcony czas i jeszcze raz szczerze polecam!

 21. Przemek

  Pan Damian wykazal sie cierpliwościa i skrupulatnoscia.

 22. Aleksandra Kaczmarek

  chciałabym podziękować za cierpliwość i wytrwałość, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i ogromną pomoc. Damian to właściwy człowiek na właściwym miejscu, osoba z ogromną wiedzą, działająca z pasją i zaangażowaniem..

 23. Kazimiera Sierzyńska- 10 styczeń 2014

  Właściwy człowiek na właściwym stanowisku .Zna zagadnienia ,umie przekazać we właściwy i przystępny sposób-chociaż to nie takie proste.Godny polecenia.Bardzo dziękuję za cierpliwość.

 24. Kazimiera Sierzyńska

  Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.Zna zagadnienia,umie przekazać we właściwy sposób,chociaż to nie jest takie proste.Godny zaufania.Bardzo dziękuję

 25. Jacek Przybylak

  Szczerze polecam pana Damiana jako doradcę. Widać, że to człowiek z motywacją i nie dość, że wie co mówi, to lubi swoją pracę. Prawdziwy fascynat!

 26. Krzysztof Generalczyk

  Zaznaczam, że mam doświadczenie w kontaktach z doradcami inwestycyjnymi. Pan Cichomski to doprawdy godny polecenia doradca, którego cechuje solidność, rzeczowość, duża wiedza i szacunek dla klienta, poparte wysoką kulturą osobista. Nie obiecuje ” gruszek na wierzbie” jak inni.

 27. Agnieszka Filipiak

  Chciałabym szczerze polecić spotkanie z doradcą finansowym p. Damianem Cichomskim osobom, które myślą o swojej niedalekiej przyszłości w sferze inwestowania. Jest osobą kompetentną, punktualną, cierpliwą i rzeczową.

 28. Jolanta Skibińska

  Chciałabym podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość oraz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania, indywidualne podejście i fachowe doradztwo.
  zdecydowanie mogę polecić pana znajomym. Serdecznie dziękuję

 29. Monika Kubacka

  Doradca godny zaufania. Jest profesjonalny, cierpliwy i posiada dużą wiedzę w dziedzinie inwestowania. Zawsze indywidualnie podchodzi do potrzeb klienta. Konkretnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie doradca warty polecenia!

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: