Contact Form Shortcode Error: Using shorcode attributes requires the PHP sessions setting to be enabled on the Advanced tab in form settings.

Bożena Fiuk
Starszy Doradca ds. Inwestycji

Oddział: Wrocław
email: bozena.fiuk@szkolainwestowania.pl
Tel: 501 741 117

Przebieg kariery zawodowej

 • Doradca ds. Inwestycji Szkoły Inwestowania
 • Inwestor indywidualny – na rynku kapitałowym i walutowym
 • Menedżer ds. Analiz Ekonomicznych w strukturze korporacji  i finansów
 • Doświadczenie w inwestowaniu – fundusze inwestycyjne (FIZ, FIO, SFIO), rynek Giełdy Papierów Wartościowych, rynek walutowy, obligacje skarbowe, korporacyjne, certyfikaty strukturyzowane, inwestycje alternatywne.

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • Studia Doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – Ekonomia-Psychologia rynków finansowych – praca doktorska.
 • Udział w Międzynarodowych Konferencjach i Sympozjach  Naukowych,, Finanse Neoklasyczne a Finanse Behawioralne” 2009 – 2014.
 • Udział w Seminariach  ”Rynek jako droga do rozwoju przedsiębiorstwa”– (GPW) Giełda Papierów Wartościowych 2008 – 2015.
 • Autorka publikacji naukowych związanych z problematyką finansów: analiz rynków, ekonomiczno-finansowych, oceną ryzyka finansowego.
 • Członek Stowarzyszenia – SATRF – Stowarzyszenie Analityków  Technicznych Rynków Finansowych.

Zainteresowania

 • Kierunki humanistyczne –  psychologia, politologia, prawo

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Kamil Sławiński

  Bardzo przyjemna atmosfera spotkania i dawka przydatnej wiedzy na temat rynku finansowego. Polecam 😉

 2. Karol Jarzębowski

  Pani Bożena bardzo mi pomogła w rozwianiu wielu wątpliwości związanych z inwestowaniem. Podczas spotkania szczegółowo i przystępnie objasniła wszystkie kwestie i wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie. Zdecydowanie polecam!
  Pozdrawiam,
  Karol Jarzębowski

 3. Kaja Dobrzańska

  Pani Bożena to ekspertka w swojej dziedzinie potrafiąca z pełnym profesjonalizmem przedstawić dostępne możliwości w sferze inwestycji i finansów, wyjaśnić wszelkie wątpliwości, czy też przedyskutować nurtujące kwestie. Dodatkowo jest zaprzeczeniem wyobrażenia o bezpłciowym i nijakim doradcy inwestycyjnym. Spotkania zawsze były interesujące i przeprowadzone w bardzo dobrej atmosferze. Szczerze polecam i cieszę się, że akurat na tę osobę trafiłam.

 4. Miron Lipiak

  Doradca z ogromnym zasobem wiedzy, którą przekazuje w sposób jasny i przejrzysty. Zna odpowiedz na każde pytanie.

 5. Paweł Włastowski

  Warto przyjść i posłuchać sympatyczną Panią Bożenę, ponieważ w krótkim czasie może się wiele wyjaśnić na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne, udziału w giełdzie itd. Odpowie na każde pytanie. Dobrze wiedzieć czego się chce dowiedzieć, ale nie jest to konieczne. Wiele pytań nasunęło mi się w trakcie rozmowy. Polecam wszystkim 🙂

 6. Szymon Wiśniewski

  Właśnie zakończyłem spotkanie. Pani Bożena miała tyle informacji do przekazania, że nawet wybiegło poza planowaną ilość czasu. Teraz będę musiał sobie to wszystko poukładać. Poza wiedzą i doświadczeniem jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Szczerze polecam

 7. Ania

  Pani Bożena jest kompetentną i bardzo miła osobą, rozmowa z Nią, poparta jej ogromna wiedzą, zachęca do oszczędzania i inwestowania. W sposób przystępny mówi o rynku finansowym, ma się także przyjemność w samym kontakcie z Nią, pozdrawiam

 8. Michał Olejnik

  Profesjonalizm, wyczerpujące informacje i miła atmosfera. Poszedłem z ciekawości w poszukiwaniu konkretów – ciekawość zaspokojona, konkrety otrzymane. Ogólny wydźwięk spotkania – miłe zaskoczenie.

 9. Ryszard Soboczyński

  Z Panią Bożeną spotykałem się kilka razy i muszę powiedzieć, że jest bardzo miłą osobą, o profesjonalnym i rzeczowym podejściu w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały tajniki inwestowania. Współpraca z Panią Bożeną rozwija się dynamicznie a zainteresowanym w szkoleniu i konsultacjach bardzo gorąco polecam.

 10. Piotr Bzymek

  Po 3 spotkaniach z Panią Bożeną, mogę się śmiało podpisać pod dotychczas wystawionymi komentarzami. Pełen profesjonalizm udokumentowany rozległą wiedzą i doświadczeniem inwestycyjnym. O finansach można porozmawiać w luźnej i przyjaznej atmosferze. Zarówno początkujący jak i doświadczeni inwestorzy na pewno znajdą wspólny język z Panią Bożeną. Osobiście liczę na długotrwałą i owocną współpracę 🙂

 11. Andrzej Król

  Jeśli mógłbym pomóc innym w wyborze doradcy inwestycyjnego, to powiem tak: Pani Bożena podczas spotkania prezentuje z jednej strony wysoki profesjonalizm i nieprzeciętnie głęboką wiedzę na temat finansów, z drugiej poczucie humoru i otwartość w rozmowie na różne tematy. Przyjemnie jest rozmawiać z osobą, która potrafi stworzyć tak miłą atmosferę podczas dzielenia się swoją wiedzą. I choć to zabrzmi bardzo „cukierkowo”, to szczerze polecam kontakt z tak miłą i sympatyczną osobą jak Pani Bożena Fiuk.

 12. Hubert Kolecki

  Pani Bożena to super sympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Odkąd wspópracujemy razem wiele zagadnien związanych z inwestowaniem stało się dla mnie zrozumiałych. Wszelkie niejasności potrafi w czytelny, spokojny sposobów wyjaśnić.

  Gorąco polecam współpracę z Panią Bożeną.

 13. Ryszard Knapczyk

  O Pani Bożenie Fiuk w zasadzie moi poprzednicy powiedzieli już wszystko, zdecydowanie polecam więc usługi Pani Bożeny w zakresie bezpiecznego inwestowania.

 14. Michał Pomykała

  Długo zwlekałem z decyzją o rozpoczęciu systematycznego odkładania pieniędzy na moją przyszłość. Szkolenia prowadzone przez Szkołę Inwestowania oraz konkretne i rzetelne podejście Pani Bożeny do inwestora pozwoliło na zwiększenie zaufania do firmy. Dbałość o to aby inwestor rozszerzał swoją wiedzę dzięki dostarczonym materiałom, świadczy o odpowiedzialności za inwestora, szczególnie w początkowym etapie. Mam nadzieję, że współpraca będzie bardzo owocna. Pozdrawiam.

 15. Radosław Barć

  Profesjonalizm i miła atmosfera, wszystko staję się jasne. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Bożeną. Gorąco polecam.
  Pozdrawiam.

 16. Sławomir Piechota - 25.07.2014

  Pani Bożena-Doktor Nauk Ekonomicznych to profesjonalizm w każdym calu. W sposób niesłychanie wyczerpujący i metodyczny wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na wszelkie pytania. Dopiero Pani Bożena otworzyła mi oczy na pewne aspekty funduszy inwestycyjnych. Elastyczność dostosowania się do potrzeb klienta wzbudza mój najwyższy szacunek. CHAPEAU BAS Pani Bożeno

 17. Monika Iwańczak

  Wyjątkowo kompetenta osoba, niezwykle profesjonalna. Posiada niezwykły dar wyjaśniania najbardziej skomplikowanych spraw w prosty, zrozumiały sposób.

 18. Piotr

  Bardzo miła, sympatyczna Pani. Dobrze wszystko wyjaśni i zilustruje (również wizualnie: na tablicy i na ekranie). Jeśli chcecie inwestować to polecam konsultacje z Panią Bożeną. Jeśli nie chcecie inwestować to polecam je jeszcze bardziej (zmienicie swoje zdanie i zaczniecie chcieć inwestować).

 19. Karolina

  Jestem bardzo zadowolona z rozmowy z Panią Bożeną. Było to niezwykle pouczające spotkanie, polecam wszystkim zainteresowanym inwestowaniem.

 20. Zinovia Prociuk

  Rekomenduję Panią Bożenę Fiuk jako profesjonalnego i indywidualnego doradcę w dziedzinie planowania finansów osobistych. Po spotkaniu z Panią Bożeną, która zrobiła na mnie ogromne wyrażenie z posiadanej wiedzy doświadczonego praktyka, postanowiłam skorzystać z kolejnych konsultacji.
  Sposób przekazania informacji jest klarowny i zrozumiały, bez naciskania na klienta.
  Szczerze polecam szkolenia z Panią Bożeną.

 21. Marek Mironiski

  Pani Bożena Fiuk jest prawdziwie profesjonalnym doradcą o dużej wiedzy z zakresu finansów i inwestowania. Prócz swojej nieprzeciętnej wiedzy, cechuje się również fantastycznym podejściem do klienta oraz poczuciem humoru. Wykazuje się dużą cierpliwością i zaangażowaniem, natomiast wszelkie informacje przekazuje w sposób bardzo klarowny.

  Pani Bożena jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą, a współpraca z Nią to czysta przyjemność.

 22. Artur Kupis

  Ciekawe spotkanie z interesującą osobą mającą pomysł na dzisiejsze czasy. Duża wiedza poparta doświadczeniem w podejmowaniu ryzyka finansowego. ” I stała się światłość ” a wystarczyło tylko przyjść na spotkanie i posłuchać z uwagą. Szczerze polecam.

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: