Contact Form Shortcode Error: Using shorcode attributes requires the PHP sessions setting to be enabled on the Advanced tab in form settings.

Bartosz Mazurek
Prezes Zarządu, Starszy Doradca ds. Inwestycji

Oddział: Wrocław
email: bartosz.mazurek@szkolainwestowania.pl
Tel: 792 003 272

 

Doświadczenie i kompetencje

Kompetencje

 • Trener – od 2007 roku.
 • Doradca ds. Inwestycji – od 2007 roku.
 • Inwestor Indywidualny na rynku kapitałowym oraz alternatywnym – od 2003 roku.
 • Manager, Przedsiębiorca – od 2007 roku.
 • Twórca szkoleń: „Analiza i planowanie finansów osobistych”; „Skuteczne Strategie Inwestowania” oraz „Jak zarządzać swoimi pieniędzmi”.

Przebieg kariery zawodowej

 • od lipca 2012 r. – Szkoła Inwestowania Sp. z o.o. – Prezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny
 • wrzesień 2010 r. – lipiec 2012 r. – Szkoła Inwestowania Sp. z o.o. – Prezes Zarządu, Dyrektor Marketingu
 • siepień 2007 r. – wrzesień 2010 r.- Szkoła Inwestowania – Bartosz Mazurek – prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • 2011 r. – 2012 r. Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek: Marketing Internetowy.
  Praca dyplomowa pt. „Proces zarządzania wartością Klienta na podstawie Szkoła Inwestowania Sp. z o.o.”
 • 2004 r. – 2009 r. Studia Magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, kierunek: Bankowość i Ubezpieczenia, magister
  Praca dyplomowa pt. „Analiza i planowanie finansów osobistych Klienta indywidualnego na podstawie Szkoła Inwestowania Sp. z o.o.”
 • 2002 r. – 2007 r. Studia Magistersko-inżynierskie na Politechnice Wrocławskiej, kierunek: Zarządzanie Marketingowe Przedsiębiorstwem, magister inżynier
  Praca dyplomowa pt. „Edukacyjny charakter reklamy produktów inwestycyjnych na rynku finansowym w Polsce”

Zainteresowania

Świat, innowacje, kapitalizm, socjologia, marketing, muzyka, kino, podróże ekstremalne

Specjalizacja

Planowanie finansów osobistych u osób prowadzących działalność gospodarczą.

Publikacje

Po wiedzę mi to

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Jakub K.

  Pan Bartosz Mazurek to po prostu jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jest cierpliwy, odpowiada na każde pytanie oraz potrafi rozwiać wszystkie niejasności, gdy się pojawiają. Jestem zadowolony z jego usług ponieważ jest kompetentną osobą, posiada dużą wiedzę na temat oferty firmy i potrafi w łatwy i przystępny sposób o niej opowiedzieć. Podchodzi do klientów w sposób indywidualny, dba o nich oraz zawsze znajdzie najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie. Polecam

 2. Krzysztof K

  Na pierwsze spotkanie z Bartoszem Mazurkiem szedłem sceptycznie nastawiony, spodziewając się typowego, nieprzyjemnego scenariusza, którego doświadczałem na spotkaniach z innymi doradcami.
  Już po kilkunastu minutach przekonałem się, że tym razem będzie zupełnie inaczej i nie muszę się obawiać zarzucania mnie przytłaczającymi symulacjami zysków, niezruzumiałym fachowym językiem i niemożnością dojścia do słowa, o zadaniu pytania nawet nie wspominając.
  Bartosz jest bardzo kompetentnym i skrupulatnym doradcą, który nie obawia sie pytań dotyczących produktu i jego ekonomicznego otoczenia. Cierpliwie tłumacząc mechanizmy inwestycyjne zachęca do zgłebiania wiedzy z zakresu finansów służąc przy tym pomocą w zrozumieniu co bardziej zawiłych zagadnień. Przedstawiając oferty, nie odsuwa na dalszy plan ryzyk z nimi związanych lecz rzetelnie informuje o możliwych, niekorzystnych scenariuszach.
  Bartosza Mazurka jako doradcę finansowego polecam nie tylko osobom dopiero zaczynającym poznawanie świata finansów i inwestycji, chcącym zgłębiać wiedzę z tego zakresu ale również tym którzy poszukują solidnego specjalisty, który sprawnie i szybko pomoże im dobrać satysfakcjonujące ich instrumenty finansowe.

 3. Agnieszka Bętkowska

  Po pierwszym spotkaniu mogę powiedzieć, że było ono rzeczowe, konkretne, ma się ochotę na więcej. Zamierzam kontynuować. Polecam doradztwo Pana Bartosza z pełnym przekonaniem.

 4. Daniel

  Bardzo owocne spotkanie i duża ilość wiedzy szczerze polecam.

 5. Kacper Kornatka

  Konsultacje z Panem Bartoszem Mazurkiem uważam za bardzo udane. Pan Bartosz jest osobą sympatyczną i w wyczerpujący sposób wyjaśnia wszelkie niejasności. Profesjonalne podejście i wysoka dbałość o klientów czynią Szkołę Inwestowania godną polecenia.

 6. EH

  To doradztwo finansowo-inwestycyjne reprezentuje profesjonalizm i jakość najwyższej próby, których doświadczałam przez wiele lat w Szkole Inwestowania. Pan Bartosz Mazurek jest niekwestionowanym autorytetem w sprawach finansowych, łączącym wiedzę, którą się dzieli i inspiruje oraz etos mądrego działania według wartości ukierunkowanego na dobro klienta. Zarządzanie zasobami klientów wyznaczają tu prawdziwa i odpowiedzialna staranność, transparentność, wiarygodność i troska. O wartościach wyróżniających Szkołę Inwestowania stanowią merytoryczna jakość oraz długofalowa opieka nad klientem, która nie jest tylko kurtuazją, lecz sprawdzoną rzeczywistą dostępnością, otwartością i relacyjnością. Jestem wdzięczna za zysk i niezawodność kontaktów.

 7. EH

  To doradztwo finansowo-inwestycyjne reprezentuje profesjonalizm i jakość najwyższej próby, których doświadczałam od wielu lat w Szkole Inwestowania. Pan Bartosz Mazurek jest niekwestionowanym autorytetem w sprawach finansowych, łączącym wiedzę, którą się dzieli i inspiruje oraz etos działania ukierunkowany na dobro klienta. Zarządzanie zasobami klientów wyznaczają tu prawdziwa i odpowiedzialna staranność, transparentność, wiarygodność i troska. O wartościach wyróżniających Szkołę Inwestowania stanowią merytoryczna jakość oraz długofalowa opieka klienta, która nie jest czystą kurtuazją, lecz sprawdzoną rzeczywistą dostępnością, otwartością i relacyjnością.

 8. Robert Krężlak

  Drugie już spotkanie z Panem Bartoszem Mazurkiem oceniam bardzo pozytywnie, uzyskałem rzeczowe i profesjonalne doradztwo oraz odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam!

 9. Konrad Dziadkowiak

  Pierwsze spotkanie interesujące, merytoryczne, rzeczowe, profesjonalna obsługa.

 10. Rafał Zysk

  Jestem po spotkaniu z Panem Bartoszem, spotkanie prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, rzeczowo i konkretnie przedstawione symulacje i informacje dotyczące inwestowania.
  Polecam Wszystkim zainteresowanym

 11. Zbigniew Dorosz

  spotkanie i rozmowa z Panem Bartoszem Mazurkiem były dla mnie bardzo pożyteczne. Jestem pod wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Pana Bartosza w zakresie rynku finansowego i instrumentów inwestycyjnych. Chętnie polecę osobę Pana Bartosza moim bliskim i znajomym.

 12. Paweł Gołąb

  Byłem na spotkaniu z panem Bartoszem Mazurkiem. Zna się na rzeczy. Jest to godny polecenia doradca.

 13. Zuzanna Stogowska

  Jestem po pierwszym spotkaniu z panem Bartoszem Mazurkiem, z zakresu planowania finansów osobistych i zarządzania swoimi pieniędzmi. Szkolenie to otwiera oczy na to, o czym często w zapracowaniu zapominamy- o konieczności planowania i przyszłości naszych oszczędności. Pan Bartosz w ciekawy i klarowny sposób opowiada o finansach, co sprawia że nawet osobom nie zajmującym się tym tematem na co dzień, łatwo przychodzi zrozumienie tej dziedziny. Chętnie dowiem się więcej na kolejnym spotkaniu.

 14. Błażej Marcinkowski

  Witam.
  W piątek odbyłem szkolenie prowadzone przez Pana Bartosza Mazurka. Muszę przyznać, że spotkanie wywarło na mnie ogromne wrażenie. Pan Bartosz Mazurek to osoba, która swoją wiedzą i profesjonalizmem potrafi zarazić słuchaczy. Zaangażowanie i pasja z jaką przedstawia tajniki sfery finansów pobudzają wyobraźnię prawdziwych laików, do których między innymi i ja mógłbym się zaliczyć. Charyzma i sposób przekazu informacji przez Pana Bartosza Mazurka – spójny i wyrazisty – sprawia, że w głowach słuchaczy otwierają się szufladki pragnące chłonąć wiedzę strumieniami. Cierpliwość w wyjaśnianiu i odpowiadaniu na zadawane pytania czynią z Pana Bartosza Mazurka prawdziwego fachowca również i sferze kontaktów interpersonalnych.
  Przyznam, że to spotkanie sprawiło, że już dziś umówiłbym się na kolejne.

 15. Robert Krężlak

  Jestem po pierwszej rozmowie na temat finansów osobistych z Panem Bartoszem Mazurkiem. Jasno, zwięźle i na temat… zamierzam kontynuować współpracę i polecam wszystkim.

 16. Magdalena Zielińska

  Jestem po pierwszej sesji z panem Bartoszem. Polecam! Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej z panem Bartoszem rozmowy, dowiedziałam się wielu cennych informacji i bardzo dobrze się czułam podczas trwania porady. Podszedł do mnie w sposób indywidualny i rzetelny, a sama rozmowa dała mi dużo do myślenia i pozytywnie nastawiła do dalszej pracy nad własnym sukcesem. Polecam i czekam na kolejne sesje.

 17. Ewa Trzaskawka

  Właśnie rozpoczęłam współpracę z Panem Bartoszem Mazurkiem i stwierdzam jednoznacznie, że jest rzetelnym i profesjonalnym doradcą finansowym dbającym o interesy klientów. Pana Bartosza i „Szkołę Inwestowania” serdecznie polecam wszystkim chcącym zainwestować swoje oszczędności.

 18. Rafał Jankowski

  Współpracę z Panem Bartoszem Mazurkiem zacząłem ok. 3 lat temu, jestem bardzo zadowolony z jego usług. Podsumowując ten okres mogę powiedzieć, że jest bardzo kompetentnym i profesjonalnym doradcą w zakresie finansów osobistych. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Bartosza jak i Szkoły Inwestowania.

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: