Administrator danych osobowych Administratorem Państwa danych osobowych jest SZKOŁA INWESTOWANIA S A z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66, zwana dalej Szkołą Inwestowania.

Cele i podstawy przetwarzania danych Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu:

  • Organizacji zapisów i przeprowadzenia webinaru, w tym przesłania powiadomienia z informacjami o webinarze wraz z linkiem oraz udostępnienia materiałów, w tym zapisu nagrania webinaru (Podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych jakim jest organizacja webinaru w związku z udzieloną zgodą na otrzymywanie informacji handlowych)

  • W przypadku wyrażenia stosownej zgody, w celu przesyłania informacji handlowych przez Szkołę Inwestowania pod wskazany w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu (kontakt telefoniczny) (Podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych jakim jest marketing bezpośredni w związku z udzieloną zgodą na otrzymywanie informacji handlowych)

  • W przypadku wyrażenia stosownej zgody, w celu przesyłania informacji handlowych pod wskazany w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu (kontakt telefoniczny), przez podmioty powiązane ze Szkołą Inwestowania (Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda)

Odbiorcy danych Dane te mogą być udostępniane:

  • Podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. 

  • W przypadku wyrażenia stosownej zgody dla celów marketingowych dane mogą być udostępnione do rkley II Seed Fund S.A  (podmiotów powiązanych ze Szkołą Inwestowania S.A.)

  • Dostęp do danych na podstawie stosownych umów mogą posiadać także podmioty wspierające Szkołę Inwestowania S.A w zakresie usług oraz infrastruktury IT.

Okres przechowywania Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgód na przetwarzanie danych osobowych lub też do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Prawa z zakresu ochrony danych Posiadają Państwo prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych; 

  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych

  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

Dobrowolność / obowiązek podania danych Podanie danych osobowych oraz udzielenie zgód wskazanych pod formularzem jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zapisu i wzięcia udziału w webinarze.

Punkt kontaktowy Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:

Dane kontaktowe administratora danych:

Szkoła Inwestowania SA, Ul. Walońska 7/66, Wrocław; ado@szkolainwestowania.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:

szkolainwestowania@inspektor-danych.info