Prowadzisz firmę i obracasz dużym majątkiem? Bądź ostrożny bowiem wokół czeka wiele zagrożeń- rozdzielność majątkowa, podatki, nieuczciwi kontrahenci, egzekucje komornicze.

Pamiętaj! prowadząc własny biznes ryzykujesz całym swoim majątkiem. Majątek Twojej firmy przekracza często dziesięciokrotnie Twój majątek osobisty. Niepowodzenie w firmie może zniszczyć Twoje finanse domowe do zera. Zadbaj więc o ochronę osobistego majątku!

Inwestowanie ryzykowne z gwarancją kapitału

Inwestor korzysta z najlepiej zarabiających a zarazem ryzykownych inwestycji przynoszących zysk na poziomie od 12% do 27% rocznie, godząc się jedynie na utratę kapitału na poziomie 12% (stop loss) osiągając gwarancję kapitału na poziomie 88%.

Inwestowanie bezpieczne z gwarancją kapitału

Inwestor korzysta z instrumentów bezpiecznych gwarantujących określoną rentę w wysokości od 7% do 8% w skali roku z zachowaniem 100% gwarancji kapitału

Korzyści podatkowo-prawne

Inwestowanie z ominięciem podatku Belki co powoduje reinwestowanie wypracowanych w pełni dochodów wpływając na dużo bardziej rentowny ostateczny wynik inwestycji.

Ochrona kapitału przed egzekucjami sądowymi i administracyjnymi (komornikiem i windykacją) – zgodnie z Rozporządzeniem Ministrów
Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 4 lipca 1986.

Przekazywanie kapitału osobom trzecim z ominięciem podatku od spadku i darowizn.

Uposażenie bliskich – możliwość wyznaczenia osoby/osób, która otrzyma/otrzymają gromadzone aktywa po śmierci Inwestora bez podatku od spadków i darowizn w błyskawicznym czasie (do miesiąca po stwierdzeniu zgonu).

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadaj pytanie Wybierz swojego Doradcę