Komentarze spoza Facebook:

 1. Jakub K.

  Polecam Szkołę Inwestowania ponieważ jest tam miła i wykwalifikowana obsługa. Dzięki profesjonalnie prowadzonym szkoleniom możemy zwiększyć swoją wiedzę w zakresie finansów oraz oszczędzania. Jeśli nie posiadamy wiedzy z zakresu inwestowania, to przez doświadczenie firmy my także możemy zarabiać, co samemu byłoby ciężko. Polecam serdecznie

 2. Krystian P

  Merytoryczne szkolenia, rzeczowe konsultacje, profesjonalni doradcy (w moim przypadku Pani Kinga Kowalska). Szkoła jest na pewno warta polecenia dla ludzi którzy cenią sobie inteligencję finansową oraz wygodę.

 3. Andrzej S.

  Wszystkim zainteresowanym polecam Szkołę Inwestowania, zwłaszcza tym, którzy nie mają dużej wiedzy w inwestowaniu swoich ciężko zarobionych pieniążków. Szczególnie polecam konsultacje z panem Wojciechem Kosińskim, który jest profesjonalistą w każdym calu. Dziękuję mu również za cierpliwość i wyrozumiałość w tłumaczeniu i wyjaśnianiu zagadnień finansowych.

 4. Tomek Tyc

  Uczestniczyłem w płatnym szkoleniu dotyczącym podstaw inwestowania na giełdzie papierów wartościowych. Moim trenerem był pan Bogusław Kwitkowski.

  Polecam szkolenie wszystkim osobom, które dopiero zaczynają swoje zmagania z giełdą, ale również tym inwestorom indywidualnym, którzy już mają za sobą kilkuletnie pasmo sukcesów… ale również i porażej.

  Pan Bogusław posiada odpowiednią wiedzę o giełdzie i meandrach analizy technicznej aby skutecznie inwestować. Co najważniejsze – potrafi przekazywać tę wiedzę w sposób przyjazny.

  Polecam szkolenie, a przede wszystkim trenera – Pana Bogusława!

 5. Dominik K

  Szkolenia i opieka wyglądają bardzo dobrze mam nadzieję, że efekty finansowe będą takie same. Polecam szkołę inwestowania jako miejsce dla początkujących i zaawansowanych inwestorów.

 6. Anonim

  Polecam Wam Pana Radosława Zarębę. Osoba ta jest moim opiekunem i czuję, iż moje finanse pod jego skrzydłami mogą wysoko się wznieść. W pełni kompetentna i świadoma tego co mówi

 7. Izabela

  Dziękuję Panu Wojciechowi Kosińskiemu za profesjonalną i merytoryczną konsultację odnośnie do strategii, zasad, informacji nt. inwestowania, zabezpieczenia finansowego na przyszłość.

 8. Adam Wojciechowski

  Polecam z pełną odpowiedzialnością Pana PRZEMYSŁAWA WOJEWODĘ,jest profesjonalnym doradcą.Zawsze mogę na Niego liczyć…Pozdrawiam..

 9. Marcin

  Dziwne – same pozytywne komentarze. Idealna szkoła 😉

 10. Dariusz

  Polecam profesjonalizm pana Radosława Zaręby. Przedstawił swoją ofertę w szerszym kontekście i w bardzo przystępny sposób nakreślił drogę inwestowania na przyszłość.

 11. Paweł

  Profesjonalnie, cierpliwie i konsekwentnie nawet dla osób z poza branży finansowej. Polecam każdemu kto chce zgłębić wiedzę na temat pomnażania pieniędzy.

 12. Daniel

  Nie Polecam

 13. Daro

  polecam

 14. Daro

  Nareszcie można się czegoś sensownego dowiedzieć i zacząć inwestować ;D bardzo profesjonalne podejscie do klienta no i miła atmosfera.

 15. Łentu

  Nigdy nie chciałem być bogaty 🙂

 16. Piotr Gonera

  Świetny Model działania,najpierw pokaz ,wyedukuj,a później otocz opieką iw inwestowaniu,Gratuluje super pomysłu.
  kogokolwiek spotykam,polecam mu to bezpłatne szkolenie,ba nawet zabieram na szkolenie mojego 19-letniego syna,bo taki mam obowiązek.Żałuje,że moi rodzice nie mieli takiej możliwości.GORĄCO POLECAM !!!

 17. Agnieszka

  Szkolenie bardzo profesjonalne, ale jeśli ktoś nie miał do czynienia z inwestowaniem, to trudno mu będzie zrozumieć poruszane zagadnienia ze względu na to, że prowadzący mówi językiem specjalistycznym.

 18. Paweł Dudek

  Warto wziąć udział, szczególnie jeśli ktoś nigdy nie miał doświadczeń z inwestowaniem.

 19. Małgorzata

  Polecam! Szkolenie „Mądry Bogaty Rentier” – inspirujące wprowadzenie w świat inwestowania.
  Spotkanie z doradcą – indywidualna rozmowa o moich finansach, dzięki której lepiej potrafię nimi zarządzać. Fachowo, ciekawie, z cierpliwością i z uśmiechem:)

 20. Ryszard - Opole

  To pierwsza instytucja doradztwa finansowego, która jak dotychczas , poważnie traktuje swoich klientów. Szczególnie ciekawe są szkolenia w tym prowadzone przez p. Dyr. Roberta Wcisło. Pozwalają one w sposób oparty o rzeczowe przesłanki dokonywać inwestycji.

 21. Najlepsza firma

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze Szkołą Inwestowania. Z tego typu strategii inwestycyjnych (Darwin + Defender, Gold Solution, Opiekun Zysków, OPI – Invest) – strategia SISI najwczesniej trafnie przewidziała spadki pod koniec czerwca 2011r.

 22. Marta, Wrocław

  Co prawda dopiero zaczynam inwestowanie ze Szkołą Inwestowania, ale jestem w pełni przekonana co do kompetencji doradców, a w szczególności Pana R. Zaręby. Zarówno konsultacje jak i szkolenia są przeprowadzane bardzo profesjonalnie, a temat zostaje wyczerpany.

 23. Jacek K

  Bardzo ciekawe i cenne wiadomości, których nie znajdzie się nigdzie indziej w tak krótkim czasie i podanych w tak zwięźle i ciekawie dzięki Panu Krzysztofowi Nodze.

  Pozdrawiam i dziękuję,
  Jacek K. Wrocław

 24. Mariusz Gutka

  Dzięki takim działaniom jakie prowadzicie w zakresie: ochrony kapitału i inwestowania, taki człowiek jak ja może być aktywnym uczestnikiem rynku kapitałowego a ponnadto być pewnym, iż gromadzonego kapitału nie stracę – to jest piękne. I za to dziękuję.

 25. Mariusz Gutka

  Działanie Szkoły Inwestowania z Wrocławia i firmy Eurosupport z Opola jest w pełni profesjonalne. Współpracuje mi się z nimi bardzo dobrze. Poprzez szkolenia uzyskuje wiedzę na temat finansów, o której wcześniej nie miałem żadnego pojęcia. BRAWO!!!

 26. Mariusz z Opola

  Szkoła Inwestowania jest nowoczesnym projektem na miarę nowej epoki w której teraz żyjemy tzw. epoki informatycznej. Serdecznie dziękujkę wszyskim ,którzy tworzą i pracują w Szkole Inwestowania dzięki Waszej pracy ja też mogłem stać się inwestorem.

 27. Remik z Wrocławia

  Dzięki Szkole Inwestowania inaczej spojrzałem na świat pieniędzy:) Duże zasługi należą się p. Miłoszowi Mielnikowi, który potrafił wszystko dogłębnie wyjaśnić…pełny profesjonalizm i fachowa pomoc:)

 28. Tomek Jasiński

  Zaproszenie Pana Mariusza Staniszewskiego było strzałem w dziesiątkę. Bardzo się cieszę, że dzięki SI miałem okazję posłuchać Pana Mariusza, jego prelekcja była świetna! Oby więcej takich spotkań we Wrocławiu!

 29. Mira z Wrocławia

  Dzięki Szkole Inwestowania moja wiedza na temat finansów została ugruntowana, jak również przedstawiono mi ciekawe zagadnienia związane z rynkiem finansowym. Radosław Zaręba profesjonalnie wytłumaczył mi zasady działania rynku finansowego. Kontakt z nim

 30. Szymon PWr

  Jedna z niewielu takich firm do których powracam z przyjemnością. Szkolenia wprowadziły mnie w świat funduszy i oszczędzania. Jestem zadowolony z zapoczątkowanej współpracy i z nieocenionej, profesjonalnej pomocy p. Miłosza Mielnika. Firma z klasą!

 31. Marta

  Miałam przyjemność spotkać się z panem Danielem Uszyckim na bezpłatnym szkoleniu, które było bardzo inspirujące. Dzięki p. Uszyckiemu ujrzałam jak wiele mam różnych, ciekawych rozwiązań na przyszłość. Bardzo udane spotkanie. Dziękuję.

 32. Mariusz

  Cieszę się ,że mogłem uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym inwestowania . Podpisałem umowę o współpracy jestem ardzo zadowolony z takiego podejścia do współpracownika jakim jestem ja ,brawo i podziękowanie za pełen profesjonalizm

 33. Kamil

  Gorąco polecam! Doradca Inwestycyjny Radosław Zaręba powoli i precyzyjnie tłumaczył wszystkie niezbędne informację dotyczące inwestowania ilustrując je odpowiednimi przykładami tak bym mógł je bez problemu zrozumieć. Fachowa robota!

 34. Ewa

  Bardzo profesjonalna działalność i racjonalność myślenia! Metodyczne podejście do finansów, oszczędzania (sic!). Świetna i pionierska inicjatywa. Polecam wszystkim korzystanie z usług.

 35. Radosław

  Bardzo ciekawe szkolenie. Wielkie podziękowanie dla Radosława Zaręby za „indywidualne szkolenie”, który w przejrzysty sposób zapoznał mnie z inwestowaniem. Jak znajdę fundusze, to będę wiedział jak je zainwestować – oczywiście z SI. Szczerze polecam.

 36. Łukasz Derkacz

  Ogólnie od niedawna korzystam z usług firmy, jak dotąd wszystko przebiega według zapewnień Szkoły Inwestowania, Opieka Inwestora działa, pomoc pana Miłosza Mielnika niezawodna w każdym szczególe można liczyć na podpowiedź. Oby tak dalej… 🙂

 37. Marcin Wrocław

  Witam,
  od niedawna zacząłem inwestować w Szkole Inwestowania ale od samego początku współpraca przebiega pomyślnie. SI umożliwiła mi udział w szkoleniach, z których bardzo polecam zajęcia indywidualne, które prowadził Radosław Zaręba.

  Pozdrawiam

 38. Tomek Jasiński

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze Szkołą Inwestowania. Zarówno szkolenia jak i bezpośredni kontakt z pracownikami stoi na bardzo wysokim poziomie. Szczególne słowa uznania należą się p. Miłoszowi Mielnikowi za fachowość i cierpliwość do klientów:)

 39. Mateusz, Wrocław

  Z pewnością można stwierdzić, że Szkoła Inwestowania to bardzo ciekawy projekt, który pozwala łatwo pozyskać nowe informacje zarówno laikom, jak i osobom znającym się na inwestowaniu. Dziękuję p. Łukaszowi Dybkowi za poświęcony mi czas.

 40. Natalia, UWr

  Szkolenie bezsprzecznie spełniło swoją rolę: wprowadziła mnie w tematykę finansowania bez nadmiaru skomplikowanej terminologii ale za to z duża ilością praktycznych i użytecznych informacji. Podziękowania dla p. Daniela Uszyckiego za dużą dawkę entuzjazmu

 41. Andrzej Wrocław

  Odbyłem szkolenie rentierskie z p. Danielem Uszyckim i było to bardzo ciekawe doświadczenie, które polecam wszystkim zainteresowanym. Profesjonalizm, rzeczowość, ale i przyjazna atmosfera to atuty zdecydowanie zachęcające do odbycia takiego szkolenia.

 42. Kamil z Wrocławia

  Brałem udział w szkoleniu jak i prywatnym spotkaniu (bezpłatnym) z konsultantem Radosławem Zarębą. Szkolenie było bardzo ciekawe i interesujące, na którym dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy. Jednak osobom zdecydowanym już na inwestycje polecam spotkanie z konsultantem. Np moje było przeprowadzone profesjonalnie.

 43. Ela Wrocław

  Wczorajsze szkolenie rentierskie, oprócz tego, że wprowadziło w tematykę funduszy inwestycyjnych, to przede wszystkim zwróciło moją uwagę na samo oszczędzanie i jak ważna jest przy tym regularność. Dziękuje p. Krzysztofowi Nodze.

 44. Agata Wrocław

  Szkolenie bardzo pozytywne, mimo że jestem zielona w tematyce inwestowania, bylo bardzo ciekawie. Oficjalnie dziekuje Danielowi Uszyckiemu za wprowadzenie mnie w „świat cyferek” profesjonalnie a bezbolesnie 🙂

 45. Piotrek&Kasia

  Jesteśmy zadowoleni z obsługi, wszystko łatwo, prosto i przyjemnie 🙂 Profesjonalne i pozytywne podejście do klienta.

 46. Michał z Wrocławia

  Dzięki Szkole Inwestowania zrozumiałem czym jest świadome i mądre inwestowanie.Serdeczne dzięki dla Bartosza Mazurka,fachowa pomoc i rady oraz bezproblemowy kontakt i szybkie odpowiedzi ułatwiają pierwsze kroki w świecie inwestycji. Naprawdę polecam:)

 47. Anonim

  ale tutaj mogę liczyć na zainteresowanie ze strony SI także po podpisaniu umowy. Pzykład – specjalnie dla mnie zorganizowane szkolenie na temat funduszy, gdy zaraobiłem mniej niż dzięki Waszym rekomendacjom, zopiniowanie mojego pomysłu na biznes.

 48. Anonim

  Podoba mi się kontakt z Wami – szkolenia mające na celu usamodzielnienie klienta w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, regularnie otrzymywane propozycje wyboru funduszy inwestycyjnych. Nie wiem czy to jest standardem w firmach takich jak SI, ale tutaj mo

 49. Ewa

  coś przyciąga, ludzie, to jaka jest firma

 50. Michał Pwr

  Również przyłączę się do przedmówcy. Pan K. Noga rewelacyjnie opowiada i zachęca do inwestowania, otworzył we mnie dusze inwestora. Więcej takich mentorów. Pozdrawiam i liczę na więcej!

 51. Adrian PWR

  Moim zdaniem jest świetny pomysł takie szkolenia i tym bardziej że one są bezpłatne jak dla PWR.Prowadzący Krzysztof Noga potrafi zainteresować praktycznymi poradami oby więcej takich szkoleń,pozdrawiam

 52. Malwina

  Świetne szkolenie. Bardzo inspirujące i otwierające oczy na bardzo duże możliwości. Całość ujęta w przejrzyste zasady.
  A to wszystko przyprawione garścią dobrego humoru:)
  Kiedy następne szkolenia?
  Pozdrawiam, jako przyszła Rentierka:)

 53. Karol Rentier oczywiście przyszły :)

  Bardzo dobre szkolenia. Certyfikowana profesjonalna kadra. Zapewne zacznę inwestowanie.

 54. Basia, Opole

  Profesjonaliści! Cieszymy się, że zawitaliśćie w Opolu! czekamy na więcej!

 55. Przemek

  Polecam współprace ze Szkoła Inwestowania, profesjonalizm w każdym calu:) Miarodajne zyski już po pół roku inwestowania.

 56. kursant

  Ptaktyka i teoria w pigółce. Super
  Takie umiejętności powinni posiadać Profesorowie na Uczelniach wtedy nie byłoby potrzebnej szkoły inwestowania. Niestety jest tak jak jest ….
  Szkoła inwestowania słuszna IDEA

 57. Jakub, Poznań

  Dzięki SI zaczęła się moja przygoda z inwestowaniem.
  Szkolenia odbywają się na bardzo wysokim poziomie, a co najważniejsze, wciąż utrzymuję kontakt i otrzymuję pomoc w inwestowaniu.
  Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

 58. Klient z Wrocławia z prawie rocznym stażem

  Wydaje się, że chłopaki rzeczywiście się starają 🙂 Wszystko idzie tak jak obiecywali! Trzymam kciuki za rozwój firmy, który bez wątpienia przełoży się na zadowolenie klientów 🙂 Pzdr

 59. Kamil Rudnicki

  Polecam usługi tej firmy. Praktycznie nie spotkałem tak dobrej i regularnej pomocy klientom jak w Szkole Inwestowania.

  Kamil Rudnicki, Prezes Zarządu
  Time Solutions Sp. z o.o.

 60. Piotrek

  Szkolenie profesjonalne,przejrzyste, zrozumiałem dla każdego takie jakie powinno być!! Szkoła która pomaga ludziom w kierowaniu finansami bez żadnych dodatkowych opłat, polecam i sam cieszę się że mogę z nią współpracować.

 61. Ef Es

  Ze Szkołą Inwestowania inwestuję już od prawie roku i jestem bardzo zadowolony dotychczasowym zyskiem! Jestem jeszcze w trakcie budowania kapitału a już stwierdzam, że dzięki ich pomocy udało mi się zarobić. Wszystkim serdecznie POLECAM !

 62. Miłosz

  Rewolucja na tym zatrutym rynku. W końcu firma, która POMAGA ludziom w finansach.

 63. studentka ekonomii

  najpierw wiedza później inwestycja a na końcu fachowa opieka – to mi się podoba!

 64. Agnieszka

  jak zostać mądrym, bogatym rentierem w naszym kraju bez łapówek, prania brudnych pieniędzy, pleców czy wygranej lotto? Szkoła Inwestowania ma odpowiedź.

 65. Karol

  wcześniej miałem oczy szeroko zamknięte, teraz je otworzyłem i zainwestowałem, wiedza nie boli.

 66. Joanna Peczyńska

  Profesjonalne i silnie motywujące szkolenie pozwalające zobaczyć możliwości zarobku również tam gdzie na pierwszy rzut oka ich nie ma. Godne polecenia każdemu kto chciałby oszczędzać i/lub rozpoczyna inwestowanie w fundusze.

 67. Ania

  szkolenie MBR- ciekawie, mądrze, dla każdego:) a wiedza trenera imponująca. Polecam każdemu

 68. Ewa

  Polecam wszystkim, prosze pojsc i sie przekonac – REWELACJA!

 69. Roberto

  Bardzo dobre szkolenia. Zapewne zacznę inwestowanie.

 70. Zadowolony Klient

  Trzy rzeczy są w życiu pewne: podatki, śmierć i to że Szkoła Inwestowania Cię nie zawiedzie 🙂

 71. Martyna Dudzicz.

  Certyfikowana profesjonalna kadra. Szczególnie polecam otwarte szkolenia. Niezwykle wartościowa wiedza w bardzo przystępnej formie.

 72. Ania S. Studentka Politechniki Wrocławskiej

  Mądry Bogaty Rentier to bardzo fajne szkolenie. Nie żałuje ani minuty spędzonej na tym szkoleniu.

 73. Przemysław Kędzierski

  Droga do miliona? Po szkoleniach Szkoły Inwestowania wiem, że to osiągalne!

 74. Paweł Jakubowski, Poznań

  Doskonały kontakt z pracownikami, szkolenie ułożone pode mnie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 75. Krzysztof Małkowski

  Bardzo dużo można się nauczyć.

 76. Joanna. Wrocław

  Pierwszy kontakt ze Szkołą Inwestowania miałam 1,5 roku temu. Od tego czasu inwestuję i zarabiam!

 77. Karol - UWr

  Kapitalna firma! Nie dość, że uczą inwestować to jeszcze pomagają mi rozkręcać własny biznes. Takie coś się chwali!

 78. Tomasz F.

  Strategie inwestowania w fundusze inwestycyjne na prawdę działają!

 79. Piotr 34 lata. Skierniewice

  Zabezpieczyłem przyszłość finansową swoją, żony i dziecka. Dziękuje.

 80. Katarzyna Grzelczyk

  Do niedawna myślałam, że inwestowanie nie jest dla mnie. Od pół roku jestem handlowcem – inwestorem. Polecam wszystkie szkolenia!

 81. Norbert N.

  Gorąco polecam szkolenie z zakresu akcji. Od rozpoczęcia współpracy ze Szkołą Inwestowania śpię spokojnie

 82. Andrzej Kowalczyk

  Polecam wszystkim szkolenie „Akcje”. Dzięki niemu rozsądniej podchodzę do inwestowania na GPW. Wybór odpowiedniej spółki nie jest już dla mnie problemem. Polecam.

 83. Jarek D.

  Dzięki Szkole Inwestowania zrozumiałem jak ważne jest rozsądne planowanie swoich finansów osobistych i inwestycji. Nieoceniona pomoc. Dzięki!

 84. Jola Białczak- Wrocław

  Przybyłam, zobaczyłam i zmieniło się moje życie. Nie myślałam do tej pory w ten sposób o finansach. POLECAM!

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej:
CERTYFIKATY / POZWOLENIA

http://szkolainwestowania.pl/wp-content/uploads/2014/08/komisja-nadzoru-finansowego.jpg
http://szkolainwestowania.pl/wp-content/uploads/2016/03/AFI_SI-2.jpg
 

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Saturn TFI (PSF)

Inne Dokumenty Saturn TFI

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Saturn TFI (EPEF)

Inne Dokumenty Saturn TFI

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Implus

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty Asy Obligacji

Inne Dokumenty Open Life

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 


   

  CLOSE

   

  Informacje

  Dokumenty

   


    

   CLOSE

    

   Informacje

   Dokumenty

     

    CLOSE

     

    Informacje

    Dokumenty

      

     CLOSE

      

     Informacje

     Dokumenty

      Anthony Robbins

     Millions and Dragons

     Success & Change

      

     Procedura Sprzedazy Szkoleń Mateusza Grzesiaka

      

     CLOSE

      

     Informacje

     Dokumenty

      


       

      CLOSE
      Pobierz materiały dla - Arkley II

       

      Informacje

      Dokumenty

       

      Emisja Obligacji Serii C została zakończona 30 kwietnia 2015.
      Ogłoszenie kolejnej emisji już wkrótce!

       

      CLOSE