Radoslaw-ZarebaRadosław Zaręba
Starszy Doradca ds. Inwestycji; EFG®

Oddział: Wrocław, Poznań
email: radoslaw.zareba@szkolainwestowania.pl
Tel: 793 023 688

W pracy i w życiu dążę do ciągłego doskonalenia się. Poszerzanie swojej wiedzy ekonomicznej oraz podnoszenie swoich umiejętności traktuję priorytetowo, aby móc jak najlepiej doradzać swoim klientom. Z moją pomocą każdy kto chce kontrolować swoje finanse, podejmie nie tylko dobre, ale i świadome decyzje. Poprzez rzetelną opiekę i serwis inwestorzy czują się bezpiecznie w trakcie dążenia do realizacji swoich celów.

Doświadczenie i kompetencje

 • Doświadczenie w inwestowaniu w akcje na GPW w Warszawie, fundusze inwestycyjne, ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe i inwestycje alternatywne
 • Kierownik zespołu Doradców w Szkole Inwestowania od maja 2013
 • W Szkole Inwestowania od listopada 2010
 • Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych
 • Wielokrotny lider i uczestnik projektów o charakterze międzynarodowym

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • Certyfikat Europejskiej Akademii Planowania Finansowego – European Financial Guide EFG®
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (Finanse i Rachunkowość)
 • Politechnika Wrocławska (Automatyka i Robotyka)
 • „The Finance of Retirement & Pensions”, Online Course, Stanford University (11.2013 – 01.2014)
 • „Ekonomia Wokół Nas”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (71 godzin, 12.2010)
 • „Grosz do grosza, czyli jak inwestować”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (01.2011)
 • „Świat Finansów”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (03.2011)
 • „Papiery wartościowe oraz systemy ich rozliczania i rozrachunku”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (12.2011)
 • „Bankowość”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP (04.2013)
 • „Fundusze inwestycyjne – wiedza dla każdego”, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami (05.2012)
 • „Kurs tradera międzynarodowych rynków finansowych”, Teletrade (03.2012)

Publikacje i dodatkowe osiągnięcia

Zainteresowania

Szachy, tenis ziemny, pływanie, piłka nożna. Rozwój osobisty i niezależność finansowa.

Referencje

Zobacz referencje na GoldenLine

Zagraj ze mną swoją najlepszą finansową partię szachów!

 

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Regulamin.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Kacper P

  Ogromnie się cieszę, że po długim szukaniu pomocy w zarządzaniu inwestycjami trafiłem w końcu na Radka – jest on dokładnie takim doradcą jakiego potrzebowałem. Nie tylko znajduje inwestycje odpowiadające moim wymaganiom, ale także potrafi szczegółowo i przestępnym językiem wyjaśnić jak one działają i pracują. Solidna (i profesjonalna) współpraca trwa już kolejny rok co jest najlepszym dowodem zaufania.

 2. Idalia Jur

  To za co najbardziej cenię Pana Radosława to cierpliwość i rzetelne podejście do pracy. Widać, że na przestrzeni lat ciągle uzupełnia swoją wiedze i swoje kompetencje. Cieszę się, że mogę z nim współpracować, gdyż dzięki temu wiem, że moje pieniądze są bezpieczne 🙂

 3. Michał Zyzak

  Bardzo solidny i kulturalny doradca. Szczerze polecam Pana Radosława gdyż jest kompetentny i budzi zaufanie. Potrafi wyjaśniać problemy ekonomiczne w jasny i przystępny sposób co jest dla mnie szczególnie istotne.

 4. Sybilla Pociejowska

  Pan Radosław Zaręba jest osobą kompetentną, o wysokiej kulturze osobistej. Jasno i rzeczowo wyjaśnia interesujące kwestie. Umie słuchać klienta i odpowiednio dopasować produkty finansowe do potrzeb danej osoby.

 5. Joanna Zaręba

  Potrzebujesz rzetelnej opinii na temat swoich finansów, popartej wiedzą i doświadczeniem oraz propozycji co można by było zmienić, aby było jeszcze lepiej? Zwróć się do Radka Zaręby. To osoba z pasją, na której zawsze możesz polegać. Zdolności analityczne i komunikacyjne, a także cierpliwość, sprawiają, że współpraca z tym doradcą jest czystą przyjemnością. Nawet jeśli jest się jego upartą młodszą siostrą 🙂

 6. Beata Bassara

  Profesjonalizm w każdym calu. Radka wyróżnia przede wszystkim umiejętność słuchania. Dobiera rozwiązania idealne, zgodne z potrzebą. Zna się na tym co robi jak mało kto. Pracuje z pasją i zaangażowaniem. Posiada ogromną wiedzę na temat inwestycji. Można na niego liczyć również poza biurem.

 7. Marta i Michał

  Szczerze polecamy współpracę z Panem Radkiem. Możemy bez obaw lokować nasz kapitał według jego sugestii, zawsze dobierze dla nas odpowiedni produkt. Pan Radek jest naszym doradca już od kilku lat i nigdy nie było z niczym najmniejszych problemów. Zawsze z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, a współpraca z nim to na prawdę czysta przyjemność. Dziękujemy 🙂

 8. Tomasz Franczyk

  Bardzo profesjonalne tj. rzeczowe, z odpowiednim wyczuciem i taktem podejście do inwestora. Dobrze się współpracuje z takimi osobami jak Pan Radek. Po kilku latach przygód z różnymi doradcami, w końcu jest osoba, której jestem w stanie powierzyć długoterminowe doradztwo finansowe.

 9. Natalia Caban

  Bardzo cenię sobie współpracę z p.Radkiem, w bardzo przystępny sposób potrafi wyjaśnić wszystkie zagadnienia związane z finansami. Widać, że bardzo angażuje się w pomoc drugiej osobie. Nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z umówieniem się na kolejne spotkanie, serdecznie polecam współpracę

 10. Marta i Jacek

  Polecamy Radka, jako doradcę:) Do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zawsze bez problemu znajduje dla nas czas i rzetelnie przygotowuje się do spotkań. Z anielską cierpliwością i dokładnością objaśnia produkty, które dobiera zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Współpracujemy z Radkiem zaledwie kilka miesięcy, ale z czystym sumieniem możemy go polecić! 🙂

 11. Robert Krzesaj

  Pan Radek jest kompetentnym, rzetelnym i godnym polecenia doradcą finansowym. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, każdego klienta traktuje indywidualnie i czuje się odpowiedzialny za swoje porady, jakby inwestował własne pieniądze. Potrafi cierpliwie i w sposób łatwy do przyswojenia wytłumaczyć tajniki inwestowania. Po każdym spotkaniu z panem Radkiem czuję, że rozumiem więcej z zakresu dysponowania swoim kapitałem oraz jestem w stanie podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Zdecydowanie polecam!

 12. Wojciech Krawczyk

  Szczerze mogę zarekomendować Pana Radosława jako zaufanego doradcę. Wysokie kompetencje, nienaganna kultura osobista i ludzka życzliwość to cechy, które go wyróżniają. Doskonale potrafi zrozumieć oczekiwania klienta i w prosty, poukładany sposób wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Widać, że ta praca jest dla niego pasją, a myślę, że to jest najważniejsze.

 13. Wojtek Ceglarek

  Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentną osobę w sferze finansów i serdecznie polecam planowanie swojego portfela inwestycyjnego razem z Panem Radkiem. Swoją fachową wiedzą potrafił mnie wprowadzić w świat ekonomii i zarządzania zgromadzonym kapitałem. Konsultacje odbywają się w przyjaznej atmosferze oraz są indywidualnie dopasowane do moich potrzeb. Liczę na dalszą owocną współpracę i raz jeszcze polecam!

 14. Sylwia Korcz

  Konsultacje z panem Radkiem Zarębą to czysta przyjemność. Jest osobą kompetentną, rzetelną oraz potrafiącą w łatwy i przyswajalny sposób wytłumaczyć tajniki inwestowania. Poza tym cechuje go otwartość, życzliwość oraz komunikatywność. Cierpliwie tłumaczy krok po kroku szczegóły poszczególnych inwestycji. Jest tez bardzo elastyczny jeżeli chodzi o miejsce i godzinę spotkań. Jak najbardziej polecam. Jesteśmy z mężem w 100% zadowoleni z współpracy z Panem Radkiem.

 15. Taja Jurczyszyn

  Zdecydowanie polecam tego doradcę, ma dużą wiedzę, zaangażowanie w to czym się zajmuję. Widać że lubi swoją pracę. Klienta traktuje z szacunkiem. Pomógł dobrać mi produkty inwestycyjne zgodne z moimi możliwościami.

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej:
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA OTWARTE

KONSULTACJE Z DORADCĄ

CERTYFIKATY / POZWOLENIA

http://szkolainwestowania.pl/wp-content/uploads/2014/08/komisja-nadzoru-finansowego.jpg
http://szkolainwestowania.pl/wp-content/uploads/2016/03/AFI_SI-2.jpg
 
CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE
CLOSE
CLOSE
CLOSE
CLOSE
CLOSE
CLOSE
CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 

CLOSE

 

Informacje

Dokumenty

 


   

  CLOSE

   

  Informacje

  Dokumenty

   


    

   CLOSE
   CLOSE
   CLOSE
   CLOSE

    

   Informacje

   Dokumenty

    


     

    CLOSE
    Pobierz materiały dla - Arkley II

     

    Informacje

    Dokumenty

     

    Emisja Obligacji Serii C została zakończona 30 kwietnia 2015.
    Ogłoszenie kolejnej emisji już wkrótce!

     

    CLOSE