Contact Form Shortcode Error: Using shorcode attributes requires the PHP sessions setting to be enabled on the Advanced tab in form settings.

dr Daniel Uszycki
Starszy Doradca ds. Inwestycji; EFG®

Oddział: Wrocław
email: daniel.uszycki@szkolainwestowania.pl
Tel: 888 494 278

Podsumowanie zawodowe

Jim Rohn powiedział:

Jeśli nie chcesz, znajdziesz powód, jeśli chcesz, znajdziesz sposób

Idąc za tym przesłaniem staram się wykorzystywać moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, pokazując innym, że każdy może zmienić swoją sytuację na lepsze. Dziesiątki zadowolonych inwestorów i liczne polecenia, pokazują, że moje działania są zawsze na najwyższym poziomie, a interesy moich inwestorów są nieustannie na pierwszym miejscu.

Doświadczenie i kompetencje

 • od grudnia 2011 r.  – Trener w Szkole Inwestowania
 • od października 2010 r. – Doradca ds. Inwestycji Szkoły Inwestowania
 • od 2007 r. – inwestor indywidualny (akcje, kontrakty terminowe, pożyczki pod weksel)

Wykształcenie, kursy, certyfikaty

 • Doktor Nauk Ekonomicznych
 • Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (Stosunki Międzynarodowe)
 • EFG® – European Financial Guide (Ekspert w doborze produktów finansowych), Europejska Akademia Planowania Finansowego
 • szkolenie „Akademia Rozwoju Kompetencji Menedżerskich”, HDI Partners
 • szkolenie „Akademia Menedżera – jak efektywnie zarządzać zróżnicowanym wiekowo zespołem”, PARP
 • Seminarium „Jak kupić nieruchomość bez wkładu własnego”, Mk Estate
 • Kurs „Ekonomia Wokół Nas”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP
 • Cykl szkoleń na temat kreatywności, zarządzania czasem, autoprezentacji i wystąpień publicznych organizowany przez Szkołę Trenerów CEL
 • szkolenie „Sztuka przygotowania prawidłowej prezentacji z elementami autoprezentacji”, GDS

Zainteresowania

Gorące zainteresowanie rynkami finansowymi, inwestycjami, zarządzaniem pieniędzmi, psychologią rynków finansowych (praca doktorska na ten temat), a także kryzysami finansowymi

Zamów bezpłatne konsultacje

Wypełnij poniższy formularz, wybrany doradca skontaktuje się z Tobą.

Dodaj komentarz


Komentarze spoza Facebook:

 1. Dawid Hoinka

  Od 1,5 roku Pan Daniel jest moim mentorem w dziedzinie finansów. Bardzo przydatna rzecz – mieć kogoś takiego za swoimi plecami gdy samemu nie ma sie czasu mysleć o zarządzaniu własnymi oszczędnościami. Szczerze polecam, współpraca układa nam sie świetnie 🙂

 2. Marcin Wlodarczyk - Wroc law

  Witam.
  Jestem pod skrzydlami Pana Daniela od roku. Pomaga mi pomnazac moje skromne:)oszczednosci. W sposob rzeczowy i konkretny przedstawia rozne mozliwosci inwestowania, oszczedzania, co dla totalnego laika w dziedzinie ekonomii jest nieocenione. Pan Daniel Uszycki to profesjonalista z pasja. Zdecydowanie polecam tego doradce.

 3. Mariusz Sz.

  Pana Daniela mogę ocenić (po pierwszym spotkaniu) jako człowieka niezwykle elokwentnego, profesjonalnego i inteligentnego. Można go słuchać godzinami. Słuchałem tylko godzinę, ale pokusa na kolejną jest ogromna.

 4. Martyna Rodzeń

  Zgadzam się w pełni z poprzednikami. Mogę jedynie dodać, że podczas spotkania Pan Uszycki mówi z prawdziwą pasją i zamiłowaniem do tego co robi. Oby tak dalej!

 5. Katarzyna Dziedzina

  Witam,
  Dziś miałam okazję rozmawiać z Panem Danielem Uszyckim. Spotkanie przeprowadzone było na bardzo wysokim poziomie.Dzięki swej dużej wiedzy merytorycznej doradca starał się w sposób jasny, a zarazem bardzo interesujący przekazać nie tylko „suche” informacje o dostępnych opcjach inwestowania, lecz oparł to również praktycznymi przykładami. W skali od 1-10. Mocne 10.

 6. Izabela Sadowska

  Doradca w pełnym tego słowa znaczeniu, nawiązuje szybki kontakt z klientem. Pierwszy etap to poznanie możliwości finansowych klienta i dopiero wtedy dopasowanie inwestycje, uwzględniających preferencje klienta, niemniej bardzo mocno podkreśla ryzyko związane z określonymi inwestycjami. Co ważne – dostępny i aktywny.

Jesli nie masz konta Faceboook, dodaj komentarz ponizej: