Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w produktach finansowych. Powstaliśmy w 2007 roku i jako pierwsi rozpoczęliśmy szkolenia otwarte z planowania finansów osobistych na szeroką skalę. Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 70 000 osób w całej Polsce. 

Misja

Misją Szkoły Inwestowania jest wspieranie klientów w dążeniu do rentierstwa i wolności finansowej poprzez edukację finansową, oferowanie najwyższej jakości produktów inwestycyjnych oraz długoterminową opiekę nad podjętymi działaniami.

Co zyskujesz współpracując z nami?

Kim jesteśmy?

Poznaj historię naszej działalności. Jesteśmy na rynku już od 2007 roku i od samego początku stawialiśmy na nowoczesny rozwój naszej oferty usług odpowiadających potrzebom naszych Klientów. Przez 10 lat, objęliśmy opieką kilka tysięcy Klientów, którzy wspólnie z nami każdego dnia realizują swoje cele i zmierzają do osiągnięcia rentierstwa i wolności finansowej.

Jak pomagamy dbać o Twoje interesy?

Właściwe inwestycje umożliwiają osiąganie ponadprzeciętnych zysków przy jednoczesnym bezpieczeństwie finansów osobistych. Pozwalają również realizować cele finansowe na każdym etapie życia.

Poznaj nasz autorski projekt doradztwa finansowego oparty o Model Markowitza oraz standardy European Federation of Financial Professionals:

Czym się wyróżniamy?

Naszym zdaniem sukces w doborze właściwych rozwiązań finansowych można osiągnąć jedynie przez połączenie trzech elementów:

  • Zrozumienie mechanizmów rządzących rynkami
  • Profesjonalny dobór starannie wyselekcjonowanych rozwiązań
  • Długoterminową opiekę nad podjętymi działaniami i kontrolę wyników

Dostęp do wszystkich trzech powyższych w jednym miejscu buduje wyjątkowość naszej oferty.

1. Bezpłatny dostęp do wiedzy

W Szkole Inwestowania dostarczamy wiedzę na temat planowania finansów osobistych. Możesz ją zdobyć na szkoleniach otwartych lub konsultacjach indywidualnych.

2. Niezależność

Nie jesteśmy związani kapitałowo z żadnym z naszych partnerów. Pozwala nam to swobodnie dobierać rozwiązania dostępne na rynku.

3. Gwarantowana opieka

Dbając o długotrwałą relację, zapewniamy Klientom w całym okresie trwania inwestycji:

  • Pomoc w obsłudze systemów do obsługi inwestycji i załatwianiu wszelkich formalności
  • Wsparcie przy planowaniu finansów osobistych i wyborze rozwiązań inwestycyjnych
  • Bezpłatny dostęp do Algorytmu SISI (więcej informacji poniżej)

4. Bezpłatny dostęp Modelowego Składu Portfela SISI 5/2

Dzięki Modelowemu Składowi Portfela SISI każdy, bez względu na ilość posiadanego czasu, może wykorzystać potencjał inwestycyjny z jednoczesną ochroną kapitału.

 

Kompleksowe podejście Szkoły Inwestowania

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas teraz!