samolot-malezyjski-a-gielda

Szczególnie budująca wydaje się postawa polskiego rynku akcji w obliczu katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który najprawdopodobniej został zestrzelony nad Ukrainą przez prorosyjskich separatystów.

Jeszcze kilka tygodni temu taki pretekst do sprzedaży akcji zostałby skrzętnie wykorzystany do „zatopienia” krajowych akcji, a tymczasem w miniony piątek na wykresie indeksu WIG nie udało się „namalować”, choćby niewielkiej czarnej świecy.

Prawdopodobnie oznacza to, że w chwili obecnej na giełdzie warszawskiej odbywa się akumulacja, która może zapowiadać większy ruch cena akcji w górę w perspektywie najbliższych tygodni. Jakie wydarzenia będą mieć wpływ na ceny akcji w kolejnych tygodniach?

CZYTAJ CAŁY KOMENTARZ (pdf) »
Autorem komentarza jest EQUES Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać aktualną sytuację na rynkach do zarabiania?

Umów bezpłatne konsultacje

Pokażemy Ci możliwości dopasowane do Twoich potrzeb, celów i zasobów!

Dodaj komentarz