Pod koniec minionego tygodnia rynki akcji dostały kolejny pretekst do wyprzedaży akcji. Tym razem za sprawą bankructwa spółki Chaori Solar, które podsyciło obawy związane z nadmiernym zadłużeniem chińskich korporacji.

Niewiele przyniosły także zabiegi dyplomatyczne Unii Europejskiej w kwestii rozwiązania krymskiego kryzysu. Rosja pozostaje nieugięta widząc nieudolność europejskich przywódców, którzy niby chcieliby, ale się boją. W tej sytuacji jedynie postawa USA może dawać jeszcze nadzieję na w miarę szybkie ustabilizowanie sytuacji.

CZYTAJ CAŁY KOMENTARZ (pdf) »
Autorem komentarza jest EQUES Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać aktualną sytuację na rynkach do zarabiania?

Umów bezpłatne konsultacje

Pokażemy Ci możliwości dopasowane do Twoich potrzeb, celów i zasobów!

Dodaj komentarz